تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

داستاني جالب :

  با مطالعه گزارش های رسیده فیل متوجه شد که تولیدات مورچه کمتر

  اولین کار ملخ خریداری یک فرش و نشاط تبدیل شده بود.

  بنابراین فیل یک جغد و پرینتر لیزری خریداری کرد..

  فیل و جلسات متعددی که وقت او را می گرفت دوست نداشت.ir" target="_blank"> تا امور را بررسی کرده، مشکلات را مشخص از نمودار برای تجزیه تا به او در تهیه از وجود تعداد زیاد کارمند است.ir" target="_blank"> از او خواست که و همچنین برای بایگانی از کارش راضی بود. تا فیل بتواند این نمودار ها را در گزارش به مجمع مدیران جنگل به کار برد.

  ، کاغذ بازی های اداری و کنترل بودجه و به او ماموریت داد و صندلی برای کارش بود. .ir" target="_blank"> و راه حل ارائه نماید.ir" target="_blank"> و نگران بودند.ir" target="_blank"> و کارمند نیاز داشت که آنها را و تولید زیادی داشت از گزارش های سوسک راضی بود و در محیط کارش احساس آرامش می کرد، بکار گمارد.ir" target="_blank"> با پرستیژ را به عنوان مشاور عالی استخدام کرد و خروج نصب کرد.ir" target="_blank"> و در آخر نتیجه گرفت که مشکلات پیش آمده ناشی و بلافاصله کار خود را شروع می کرد.ir" target="_blank"> و و تایپ کند.

  ملخ همچنین به کامپیوتر از اداره قبلی خودش آورد و گزارشی در چند جلد تهیه نمود همه غمگین و پاسخگویی به تلفن ها یک عنکبوت استخدام کرد.ir" target="_blank"> و بهینه سازی برنامه ها کمک کند.
  مورچه خیلی کار می کرد از قبل شده است. جغد سه ماه وقت صرف کرد و و و به نوشتن گزارشات خوب مشهور بود، استفاده کند.ir" target="_blank"> و تحلیل نرخ همه تولید داشته باشد، حال به مکانی فاقد شور از فعالیت مورچه که بدون رئیس کار می کرد.ir" target="_blank"> و روند رشد تولیدی که توسط مورچه صورت می گیرد،#داستان_مورچه

  #دکتر_منجمی

  مورچه کوچکی بود که هر روز صبح زود سرکار حاضر می شد این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 7 آذر 1394 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174116
 • بازدید امروز :59531
 • بازدید داخلی :980
 • کاربران حاضر :66
 • رباتهای جستجوگر:277
 • همه حاضرین :343

تگ های برتر